26 Mayıs 2018 Cumartesi


Bizler, Avrupa Birliği Uzmanları, yaklaşık 20 yıldır kamu kurum ve kuruluşlarında, başta mali işbirliği ve katılım süreci çerçevesinde olmak üzere, Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerine katkı sağlayan önemli çalışmalar yürütüyoruz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimini tüm ilgili taraflarla paylaşmak, ortak projelerin üretilebileceği bir iletişim, işbirliği ve dayanışma ortamı sağlamak üzere yola çıktık.

 

      Tüm üyelerimizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutlarız.

 

      Avrupa Birliği Uzmanları Derneği

      Yönetim Kurulu

   Küçült

Derneğimiz süreli elektronik yayını AVROKRAT'ın ilk sayısına buradan ulaşabilirsiniz.

   Küçült
Derneğimizin Avrupa Birliği Bakanı Sayın Egemen BAĞIŞ'ı Ziyareti Küçült

 

 

"29 Ağustos 2011 tarihinde arife günü Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'la Sayın Bakanın makamında bir görüşme gerçekleştirilmiştir. Görüşmede derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Duygu Yardımcı, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Ali Ali Tangürek, Umut Demirci, Ahmet Şevket Dayıoğlu, Hülya Tekin, Azmi Ekmen bulunmuştur. Şehir dışında bulunan Yönetim Kurulu üyesi Doğan Durna'nın yerine derneğimiz üyesi Gülçin Karaş Duman görüşmeye katılım sağlamıştır. Görüşmeye ayrıca, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı V. Sn. Burak Erdenir de katılım sağlamıştır.
 

 

  
Güncel

 

Derneğimizin 2. Olağan Genel Kurulu 10 Nisan 2011 tarihinde gerçekleştirildi.

 


Derneğimiz ve TODAİE İşbirliğiyle      7-10 Şubat 2011 tarihlerinde gerçekleştirilen Proje Döngüsü Yönetimi Semineri Fotoğrafları Galeri Bölümüne eklendi.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Derneğimizde Staj Yapmak İster Misiniz?

Staj Başvuru Formu için tıklayın.

   Küçült
Bağlantılar
Copyright 2009 by AB Uzmanları Kullanım ŞartlarıGizlilik